Iikhithi zokugubungela i-Pneumatic Cylinder Assembly, i-Aluminiyam ye-Pneumatic Cylinder End Cap

Inkcazelo emfutshane:

Ikhithi ye-pneumatic cylinder esetyenziselwa ukudibanisa i-pneumatic cylinder, njenge-DNC, i-SI isilinda esiqhelekileyo se-pneumatic kunye ne-MA MAL DSNU Mini ye-Pneumatic Cylinder.Bandakanya i-Pneumatic Cylinder End Cap, izitywini, umazibuthe njl njl. ikhithi egqityiweyo yokwakha isilinda enye.Sinokubonelela ngoluhlu olupheleleyo kunye nokuhambisa iimpahla ngexesha elikhawulezayo.


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

1.Sinokubonelela nge-SC/SU Pneumatic cylinder kits, Festo Standard DNC Pneumatic cylinder kits, ISO15552/6431European Standard Pneumatic cylinder kits Parts.
2.Sibonelela ngeemodeli ezahlukeneyo ze-cylinder, iintlobo ze-cylinder bores, ukuhlangabezana neemfuno zeemarike ezininzi.

Imodeli ye-cylinder ye-pneumatic Ubungakanani bore
I-Pneumatic cylinder ejikelezayo 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Iikhithi zesilinda ze-Airtac ze-Ipneumatic 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA umgangatho 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC umgangatho 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU umgangatho 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini cylinder MAL 16,20,25,32,40
Mini Stainless Steel MA 10,12,16,20,25,32,40

Iikhithi zoMgangatho wePneumatic Cylinder

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Hayi. 1 2 3 4 5
Into Nut Bopha intonga nut Piston intonga itywina Ikhava yentloko O-ring
Hayi. 12 13 14 15 16
Into qhina intonga intonga yepiston O-ring Piston itywina Nxiba iringi
6 7 8 9 10 11
Isikrufu esinokulungiswa Isiliphu sebhlokhi Ukuthwala ukuzithambisa Cushing ring O-ring Umphanda
17 18 19 20 21
Ipiston Umqamelo ocacileyo Umqamelo wasentwasahlobo Hexagon nut ikhava

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Hayi. 1 2 3 4 5
Into Nut Isikrufu soqhagamshelwano lwekhava Piston intonga itywina Ikhava yentloko O-ring
Hayi. 12 13 14 15 16
Into intonga yepiston O-ring Piston itywina Magent Ipiston
6 7 8 9 10 11
Isikrufu esinokulungiswa Isiliphu sebhlokhi Ukuthwala ukuzithambisa Cushayiumsesane O-ring Umphanda
17 18 19 20 21
Nxiba iringi umqamelo Umqamelo wasentwasahlobo Screw ikhava

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Hayi. 1 2 3 4 5
Into Nut Isikrufu soqhagamshelwano lwekhava Piston intonga itywina Ikhava yentloko O-ring
Hayi. 12 13 14 15 16
Into intonga yepiston O-ring Piston itywina Nxiba iringi Ipiston
6 7 8 9 10 11
Isikrufu esinokulungiswa Isiliphu sebhlokhi Ukuthwala ukuzithambisa Cushayiumsesane O-ring Umphanda
17 18 19 20 21
Umqamelo ocacileyo Umqamelo wasentwasahlobo Screw ikhava

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Hayi. 1 2 3 4 5 6
Into Nut Nut Piston intonga itywina Ikhava yentloko O-ring Isikrufu esinokulungiswa
Hayi. 12 13 14 15 16 17
Into Piston itywina Ipiston Nxiba iringi Umqamelo wasentwasahlobo Screw Rea cover
7 8 9 10 11
Ukuzithambisa
ukuzala
Cushing ring O-ring Umphanda intonga yepiston

I-MAL Mini ye-Pneumatic cylinder KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Hayi. 1 2 3 4 5
Into Nut Nut Piston intonga itywina Ikhava yentloko Ukuzithambisa
ukuzala
Hayi. 10 11 12 13 14
Into Umqamelo we-Anti-bump Piston itywina Ipiston Imagnethi Nxiba iringi
6 7 8 9
O-ring Umphanda intonga yepiston O-ring
15 16 17 18
Igasket enefuthe Umqamelo wasentwasahlobo Nut Ikhava

I-Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Hayi. 1 2 3 4 5 6 7
Into Bopha Piston intonga itywina O-ring Ikhava yentloko Ukuzithambisa
ukuzala
Umqamelo intonga yepiston
Hayi. 8 9 10 11 12 13 14
Into Ipiston C-ring Umqamelo Umphanda Ikhava O-ring Bopha

FAQ:

Q1:Zithini iikhithi ze-pneumatic cylinder?
A: Ikhithi ye-cylinder ye-pneumatic ibhekisela kwizixhobo ze-cylinder ngaphandle kwe-cylinder barrel kunye ne-piston rod, kubandakanywa ne-cylinder end cover, i-cylinder piston, i-ring ring, njl.
Q2:Yintoni imathiriyeli yesigqubuthelo se-cylinder ye-pneumatic?
A: Ngenxa yobume obuntsokothileyo bekhava ye-cylinder ekupheleni, i-aluminium alloy casting isetyenziswa ngokubanzi.Xa kuthelekiswa neentloko ze-cylinder zentsimbi, iintloko ze-aluminium alloy cylinder zinenzuzo ye-thermal conductivity enhle, enenzuzo yokwandisa umlinganiselo woxinzelelo kunye nokuphucula ukusebenza kakuhle.Ukongeza, xa kuthelekiswa nentsimbi etyhidiweyo, i-alloy ye-aluminium inenzuzo ebalaseleyo kubunzima bokukhanya, obuhambelana nesikhokelo sophuhliso loyilo olulula.
Q3: Uthini umgangatho wekiti yakho yesilinda?
A: Iikiti zethu ze-cylinder ziveliswa ngokungqongqo ngokuhambelana nobukhulu be-cylinder kunye ne-cylinder.Ukuze ugweme ukuvuza komoya, ubukhulu becala lokugqibela kufuneka buhambelane nobukhulu be-cylinder.
Ngokomzekelo, umgangatho we-SI iisilinda ze-pneumatic yi-ISO6431, kwaye umgangatho wethu wekiti yi-ISO6431;umgangatho we-DNC pneumatic cylinders yi-VDMA24562, kwaye umgangatho wethu wekiti yi-VDMA24562.


  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi